Din vei til fagutdanning og kompetanse
eng
HjemKontaktSidekart
MENY:
Tverrfaglig Opplæringskontor ytre Helgeland
Postboks 467
8801 Sandnessjøen

Org.nr: 971 392 215

Telefon: 75 07 57 95
Faks: 75 07 57 91

post@toyh.no

    

 

Daglig leder: Nils Hugo Lindgaard

Elektrofag

Epost: nils@toyh.no

Telefon: 750 75 796

Mobil: 94 33 66 10

 


Seniorkonsulent: Arnfinn Rørvik

Bygg- og anleggsteknikk
E-post: arnfinn@toyh.no
Telefon: 750 75 5775




Opplæringskonsulent: Anette Gregersen

Kontor
E-post: anette@toyh.no

Telefon: 750 75 795
Mobil: 99 59 98 89



Opplæringskonsulent: Leif Andreassen

Industrifag
E-post: leif@toyh.no

Telefon: 750 75 794
Mobil: 95 15 03 14



Opplæringskonsulent: Hildegunn Jørgensen

Helsefag
E-post: hildegunn@toyh.no
Telefon: 750 75 777
Mobil: 93 20 27 89

 

  

Opplæringskonsulent: Jakob Sjøset

Maritime og marine fag

E-post: jakob@toyh.no

Telefon: 750 75 798

Mobil: 95 81 58 31

 

  

Opplæringskonsulent: Kjell - Arne Johansen

Helsefag/Bua/

Epost: kjellarne@toyh.no

Telefon: 750 75 797

Mobil: 41 61 17 11

 

  

Opplæringskonsulent: Vibeke Reinertsen

Restaurant -og matfag/ Service og samferdsel

E-post: vibeke@toyh.no

Telefon: 750 75 776

Mobil: 957 58 650

 


Brukernavn: 
Passord: 
  Glemt passord?
   
       
 
   
  Drevet av ProfileDesign CMS Pro(PHP) 6.0.2.5
- Profesjonelle design løsninger -

Opphavsrettigheter © 2006 VegaDesign.net
- Alle rettigheter forbeholdt