Ansatte ved TOH

Daglig leder:
Nils Lindgaard.

Fagområde: 

- Elektro og informasjonsteknologi
Mobil: 94336610
Epost: nils@toyh.no

Konsulent:
Leif Andreassen

Fagområde: 

- Teknologi og industrifag

- Logistikk.
Mobil: 95150314
Epost: leif@toyh.no

Konsulent:

Anette Gregersen

Fagområde:

- Administrasjonsekretær

- Maritime fag
Mobil: 99599889
Epost: anette@toyh.no

Konsulent:
Kjell Arne Johansen

Fagområde:

- Helse og oppvekstfag
Mobil: 41611711
Epost: kjellarne@toyh.no

Konsulent:
Jakob Sjøset

Fagområde: 

- Naturbruk/akvakultur
Mobil: 95815831
Epost: jakob@toyh.no

Konsulent:
Vibeke Reinertsen

Fagområde:

- Bygg og anleggsteknikk

- Naturbruk/Akvakultur

- Informasjonsteknologi og medieproduksjon

- Salg, service og reiseliv

- Yrkesjåførfaget

- Restaurant og matfag
Mobil: 95758650
Epost: vibeke@toyh.no

Konsulent:
Wenche Myrvang

Mobil: 91182862
Epost: wenche@toyh.no

Konsulent:
Frode Volden